Sosyal Medya Fenomeni, 15 Bin Dolar İçin Yaptığı Şov Sırasında Hayatını Kaybetti!

Sosyal Medya Fenomeni, 15 Bin Dolar İçin Yaptığı Şov Sırasında Hayatını Kaybetti!

Paylaş

Sosyal Medya Fenomeni, 15 Bin Dolar İçin Yaptığı Şov Sırasında Hayatını Kaybetti!

Çin’in sosyal medya fenomenlerinden olan 26 yaşındaki Yongning, 62. katta yaptığı gösteri sırasında düşerek hayatını kaybetti.

Sosyal medyanın iyi yanlarını konuştuğumuz o eski günlerden giderek uzaklaşmaya başladık. Artık öyle ekstrem şeylerle karşılaşıyoruz ki, gününün büyük bir bölümünü sosyal medyada geçiren bizleri bile hayretler içerisinde bırakan olaylar duyuyoruz.

Sosyal medyada paylaştığı ilginç videolarla milyonlarca takipçi sayısına ulaşan 26 yaşındaki Çinli Yongning, 15 bin dolar kazanmak adına yaptığı bir şov sırasında feci şekilde hayatını kaybetti. Gökdelenler üzerinde yaptığı tehlikeli hareketlerle takipçi sayısını gün geçtikçe arttıran Yongning’in ölüm haberi, kız arkadaşı tarafından teyit edildi. Arkadaşına göre Yongning, 8 Kasım tarihinde yaptığı bir gösteri sırasında bir gökdelenin 62. katından düşerek hayatını kaybetti.

Xiaoxiang Morning Herald gazetesine konuşan arkadaşı, Yongning’in bu şovu yapmak için 100 bin yuan, yani 15 bin dolarlık bir teklif aldığını belirtti. Konuyla ilgili bir soruşturma açılmış olsa da kaza ile ilgili henüz resmi kaynaklardan yapılmış bir açıklama bulunmuyor.

 

  1. Samet dedi ki:

    Ya varya delimisin arkadas. 62. Katta ole ne isin var. Bir dusmezsin iki dusmezsin ucuncude bole kotu bir sonun olur gencecik yasta.

  2. abdülhamit dedi ki:

    Cidden para güzel de olsa can diye bir şey var abi yazık insana ya ölmüş birde Allah affesin ne diyim.

  3. Gizem dedi ki:

    Bunu izledim çok kötü yaa… Aklı olan insan çıkmaz zaten oraya ama işte ne denir ki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir